У Львові вчетверте відбувся сеанс одночасної гри в шахи за участю міжнародних гросмейстерів. У середу 22 квітня цей захід провели у львівському Палаці Мистецтв (вул.Коперника, 12). Дванадцять представників ШК ЛНУ були задіяні в сеансі. Їм переважно довелося грати проти молодого гросмейстера Володимира Ветошка. А Софія та Маркіян Скочиляс змагалися з уславленим Адріаном Михальчишин. Наші шахісти набули безцінний досвід, а Софія Скочиляс перемогла Адріана Михальчишина! Також Назарій Филик переміг Володимира Ветошка.